اخبار برگزیده
 

هشتمین جشنواره مالک اشتر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش امروز (سه‌شنبه) در سالن کوثر این برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش ،در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سردار سرتیپ «محمود تشکری» رئیس دبیرخانه اشراف ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ شهمیری معاون هماهنگ کننده دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا و دیگر مسئولین حضور داشتتند.

سرهنگ جعفر قهرمانی رییس دبیرخانه اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این مراسم به گزارش فعالیت های اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هشتمین جشنواره مالک اشتر این سازمان پرداخت.

وی گفت: به منظور دستیابی به اهداف مهم جشنواره مالک اشتر ،بر اساس نقشه موفقیت و نیز توسعه تفکر راهبردی، تمامی منتخبین جشنواره بر اساس ارزیابی های به عمل آمده از گزارش اشراف و با معیار های قوی و دقیق برگزیده شده اند.

سرهنگ قهرمانی افزود: گزارشات اشراف ارسالی از ادارات توسط معاونت ها و قسمت های سازمان مورد راستی‌آزمایی قرار گرفتند و در این راستا، عملکرد بهینه و عادلانه بخش‌های مختلف از جنبه مأموریت‌های ابلاغی، ملاک‌ها و معیارهای دقیقی پس از شور در جلسات کارشناسی تعیین و با بهره گیری از آنان ارزیابی صورت گرفته است.

 وی ادامه داد: با تحلیل دقیق گزارشات اشراف و بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل فرصت، راهبردهای لازم تدوین و برنامه‌های متناسب برای مقابله با تهدیدات و بهره گیری کامل از فرصت ها و قوت های سازمان،  عملیاتی شده است.

رییس دبیرخانه اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: چرخه اشراف درسطح مطلوبی از اثربخشی لازم در سازمان عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران برخوردار شده است.

 در این مراسم از برگزیدگان اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش  تقدیر شد.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ