اخبار برگزیده
 

فرمانده نیروی هوایی ارتش در چهارمین همایش امر به معروف و نهی از منکر  این نیرو گفت: انسان از آن جایی که فراموشکار است، همواره نیازبه امر به معروف و نهی از منکر دارد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش در چهارمین همایش سراسری واحدهای امر به معروف و نهی از منکر این نیرو گفت: شرایط امروز دنیا لزوم امر به معروف و نهی از منکر را در جوامع، ضروری و الزامی ساخته است.
وی با اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر فریضه امر به معروف و نهی از منکر افزود: این اصل آنقدر مهم است که امام حسین(ع) هدف از قیام خود را
  اجرای این فریضه مهم الهی بیان می کنند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه بیان داشت: واحدهای امر به معروف و نهی از منکر بایستی بیش از پیش با عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات تعامل داشته باشند و در برخوردها نگاه اصلاحی را مد نظر قرار دهند.
وی با تاکید بر لزوم تقویت واحدهای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: باید آیین نامه ها و دستورالعمل های این واحد ها بر اساس نیازهای روز بازنگری و تبیین شود.
امیر شاه صفی ساخت و تجهیز مساجد و تشییع شهدای گمنام در یگان های نهاجا را مصداق امر به معروف دانست و گفت: در این حوزه باید انگیزه افزایی، اثربخشی و ظرفیت ها سنجیده و بر اساس آن اقدام شود.
فرمانده نهاجا در پایان از مدیران دست اندرکاران امر به معروف و نهی ازمنکر یگان های تابعه تشکر و قدردانی کرد

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ