اخبار برگزیده
 

فرمانده نیروی دریایی ارتش از آمادگی کامل این نیرو برای اعزام بالگردها و تیم عملیات ویژه خود به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ارتش ج.ا.ا. ، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، در پی حادثه زلزله در مناطق غرب کشورمان بویژه استان کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با خانواده هموطنان زلزله‌‌زده بیان داشت: یگان‌های هوادریا و عملیات ویژه این نیرو آمادگی کامل دارند که در صورت نیاز برای هرگونه امدادرسانی به مناطق زلزله زده کشورمان اعزام شوند.
وی افزود: تمامی ظرفیت‌های امدادی نیروی دریایی راهبردی ارتش با ابلاغ ستاد ارتش در کوتاه‌ترین زمان ممکن در مناطق زلزله زده حاضر خواهند شد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: این ظرفیت‌ها علاوه بر بالگردها و یگان عملیات ویژه، شامل تیم امداد و نجات متشکل از پزشکان متخصص، جراح، کادر پرستاری و سایر پشتیبانی‌های لازم می‌شود.
دریادار خانزادی با اشاره به اهدای خون توسط کارکنان یگان‌های نیروی دریایی ارتش برای کمک به هموطنان زلزله زده خاطرنشان کرد: در صورت نیاز و تشخیص ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران در سریع‌ترین زمان ممکن بیمارستان‌های صحرایی نیز توسط  معاونت آماد و پشتیبانی و اداره بهداشت و درمان این نیرو در مناطق زلزله زده احداث خواهد شد.
 

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ