اخبار برگزیده
 امیر سرلشکر موسوی گفت: 4 تیپ ارتش با قدرت و شدت، مشغول کار آواربرداری، امداد رسانی و بیرون آوردن مجروحین از زیر آوار ها در منطقه سرپل ذهاب هستند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ج.ا.ا که در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب حضور دارد، با اعلام خبر فوق گفت: از آنجایی که برخی یگان های ارتش در منطقه غرب کشور حضور داشتند از دیشب شروع به آوار برداری و  امداد رسانی کرده اند.
وی افزود: امروز با روشن شدن هوا اقدام به ایجاد یک پل هوایی بین کرمانشاه و سرپل ذهاب کردیم که تا این لحظه بیش از 250 سورتی پرواز بالگردی انجام شده و بیش از 600 تن از مجروحین با توان بالگردی و آمبولانس ها به کرمانشاه منتقل شده اند.
امیر موسوی اظهار داشت: با ایجاد پل هوایی از کرمانشاه به شهر های دیگر، در نظر داریم سرریز مجروحین را بوسیله هواپیماهای C130 نیروی هوایی ارتش به دیگر شهر های اطراف منتقل کنیم.
وی با بیان اینکه هم اکنون نیاز فراوانی به چادر، مواد غذایی، آب آشامیدنی و... هست، گفت: آنچه در انبار های یگان های ارتش در منطقه غرب کشور بود را به مناطق زلزله زده منتقل کرده ایم وهم اکنون 1000 تخته چادر، و برخی ملزومات غذایی نیز ازپایگاه شهید لشکری مهرآباد توسط هواپیماهای ترابری C130 نیروی هوایی ارتش به منطقه منتقل شده است.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ