چهارشنبه 12 خرداد 1395  
اخبار ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران
هفته پژوهش در دافوس ارتش گرامي داشته شد


به مناسبت فرا رسيدن هفته پژوهش و به‌منظور تجليل ازمحققان و پژوهشگران ارتش مراسم گرامي‌داشت و سخنراني با شركت فرماندهان، مسئولان و دانشجويان دافوس آجا در سالن همايش اين دانشگاه بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومي ستاد آجا، در اين مراسم، امير سرتيپ دوم رحيم‌زاده،معاون طرح و برنامه و بودجه امور مجلس آجا طي سخناني ضمن تبريك و گرامي‌داشت هفته پژوهش گفت:تحقيق و پژوهش، كليد رشد و توسعه است و هر سازماني كه بخواهد به پيشرفت برسد و در مسير توسعه حركت كند بدون تحقيق و پژوهش امكان ندارد و اگر سازماني بدون تحقيق و پژوهش حركتي انجام داد آن حركت پايداري لازم را نخواهد داشت.

وي با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري و فرماندهي كل قوا در ارتباط با اهميت پژوهش كه فرمودند:"تحقيق كليد رشد و توسعه است و پيشرفت علمي بدون تحقيق امكان ندارد"،تصريح كرد: هر روز تهديدهاي دشمنان بيشتر مي‌شود و در حال حاضر فضاي كشور ما فضاي اقتصاد مقاومتي است و شما نظامي‌ها به نقشي كه ارتش مي‌تواند ايفا كند آشنا هستيد و بايد خودمان را آماده كنيم و حركت كنيم و همواره آماده هر اتفاقي باشيم.

وي در ادامه اضافه كرد: بايد اعتقاد داشته باشيم كه سازمان ما نياز به يك جنبش و حركت دارد و اولين كساني كه اين تحرك و تعهد را بايد در خود ايجاد و احساس كنند فرماندهان و مديران سازمان هستند چرا كه تجربه نشان داده است كه اگر مديران اهل حركت و جنبش باشند كاركنان ديگر نيز از آنان الگو گرفته و در همان مسير حركت مي‌كنند ولي در غير اين صورت هيچ تحولي قابل تصور نيست.

معاون طرح و برنامه و بودجه و امور مجلس ارتش در پايان خاطر نشان كرد:تحول و حركت با علم،آگاهي،برنامه‌ريزي،شناخت و پژوهش حاصل مي‌شود و شما دانشجويان دافوس اكنون اين علم و آگاهي را داريد و مي‌توانيد در اين تحول و حركت موثر باشيد.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 1178
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (Ajguest)


Powered By Sigma ITID.