اخبار برگزیده
 

 در چهارمین روز رزمایش بهداشت و درمان ارتش (طرح مردم یاری محمد رسول الله) پزشکان و متخصصان قرارگاه پدافند پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور در روستای تاریخی ماخونیک به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم محروم این منطقه پرداختند.
 منطقه ماخونیک متشکل از ۱۲ آبادی است که روستای ماخونیک بزرگترین آنها محسوب می ‌شود. این روستا شامل ماخونیک، کفاز، چاپنسر، توتک، سفال‌بند، سولابست، لجونگ (سفلی و علیا)، کلاته بلوچ، دامدامه و میش نو، خارستو و جلارو است.
رزمایش بزرگ بهداشت و امداد ارتش ( طرح مردم یاری محمد رسول الله ) از روز دوشنبه ۱۳ آذر به صورت همزمان از جنوب استان خراسان جنوبی آغاز شده و تا جمعه ۱۷ اذر ادامه پیدا می کند که در این مدت بیش از ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار خواهند گرفت.

همچنین طرح غربالگری تنبلی چشم در مهد کودک های شهرستان سربیشه بیرجند توسط متخصصین چشم پزشکی اعزامی اداره بهداشت درمان و امداد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش انجام شد.
در طرح غربالگری تنبلی چشم پس از معاینه کودکان ۲ تا ۶سال شهرستان سربیشه کودکانی که نیاز به استفاده از عینک و ارایه خدمات پیگیری داشتند شناسایی و جهت دریافت  خدمات رایگان به اداره بهداشت ودرمان پدافند هوایی معرفی شدند.
همچنین دندانپزشکان اعزامی  پدافند هوایی ارتش با حضور در مدارس شهرستان سربیشه ضمن ارایه مشاوره های دندانپزشکی بسته های بهداشت دهان و دندان به دانش آموزان اهدا کردند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ