اخبار برگزیده
 

 امیر سرتیپ دوم دکتر شهنام بابلی گفت: تیم مجهز بهداشت  و درمان نیروی زمینی خدمات بسیار خوبی را برای مردم محروم مناطق دور افتاده خاش و ایرانشهر انجام داده اند.
دکتر شهنام بابلی بابیان اینکه نیاز مردم منطقه به خدمات رایگان پزشکی بیشتر از این مقدار است تاکید کرد: مناطق ایرندگان خاش و بمپور ایرانشهر با توجه به مسافت طولانی به مرکز شهرستان از محرومیت پزشکی زیادی برخوردار هستند و نیاز بود که ارتش در این مناطق بیمارستان های صحرایی را برپا کند .
متخصص مغز و اعصاب و رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی اظهار کرد: رزمایش بزرگ بهداشت و درمان امروز پنجشنبه به کار خود پایان خواهد داد اما ما معتقد هستیم هنوز این مناطق باید در خصوص برنامه های خدماتی رسیدگی شود. مجموعه بهداشتی و درمانی نیروی زمینی بازهم این آمادگی را دارند که خدمتگذار مردم باشند.
دکتر بابلی در ادامه به آمار ارایه شده خدمات پزشکی در ایرندگان و بمپور پرداخت و گفت : در ده رییس خاش و بمپور به ترتیب تعداد ۲۸۱ و ۵۳۸ دندانپزشکی، ۱۵۹ و ۴۵۴ آزمایشگاه ۵۷۹ و ۴۳۲ سنوگرافی و رادیولوژی مشغول ارایه خدمات بوده اند.
وی ادامه داد: تعداد ۲۳۱۷ نفر در ده رییس و  ۲۵۴۰ نفر در بمپور مورد ویزیت شده اند.
دکتر شهنام بابلی به جراحی های انجام شده در مناطق محروم خاش و ایرانشهر اشاره داشت و گفت: در روستای ده رییس تعداد ۹ عمل جراحی و در بمپور ۵۰ مورد توسط پزشکان مجرب در اتاق عمل های بسیار مجهز انجام شد.
رییس اداره بهداشت و در مان نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: امار های اشاره شده بخشی از فعالیت های بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش در مناطق محروم و کم برخوردار خاش و ایرانشهر بود که در رزمایش بزرگ بهداشت و درمان ارتش انجام شد .
وی در پایان از تمامی عزیزانی که با حضور خود توانسته اند خدمتی را به مردم عزیز مناطق خاش و ایرانشهر در حوزه بهداشت و درمان ارائه نمایند تقدیر و قدر دانی کرد۰
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ