اخبار برگزیده
 

صبح امروز امیر سرتیپ دوم علیرضا نایینی رئیس اداره بهداشت،امداد و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش و جمعی از اعضای تیم اعزامی طرح مردم یاری پدافند هوایی با حضور در دفتر امام جمعه بیرجند با وی دیدار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین سید علی رضا عبادی امام جمعه موقت بیرجند در این دیدار اظهار کرد:کار ارتش در ارایه خدمات به مردم کاری خداپسندانه و انسان دوستانه است و شما می بینید که در دنیا نیرو های نظامی یا در خدمت  تفکرهای جمعی بر ضد مردم هستند یا حافظ منافع یک شخص یا خانواده هستند و ضد مردم خودشان عمل می کنند ،اما در  جمهوری اسلامی ایران ارتش عزیز یک نظام ارزشی دارد و عقیده برای آنها مهم است و پای عقیده ،ارزشها و رضای خدا ایستاده است.
امام جمعه موقت بیرجند گفت:کار اصلی نیروهای مسلح حفظ جان و مال و ناموس و آبروی مردم در مقابل دشمن است و هروقت هم که جامعه نیاز به کمک دارند در خدمت مردم هستند، مانند همین خدمات پزشکی و درمانی که در این طرح ارایه شده و نمونه کارهایی که در غرب کشور برای زلزله زدگان توسط ارتش و سپاه انجام می شود.
وی در پایان افزود: نزدیک به چهل سال از اولین بیعت ارتش با حضرت امام می گذرد و در این مدت ارتش از آزمونهای بزرگی سربلند بیرون آمده است.
 در ابتدای این مراسم امیر نایینی گزارشی از اقدامات مردم یاری انجام شده در شهرستان سربیشه بیرجند توسط  گروه اعزامی اداره بهداشت امداد و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارایه کرد.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ