اخبار برگزیده
 

رئیس اداره بهداشت‌ و درمان نهاجا از اعزام گروه پزشکی بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش به منطقه کهیر استان سیستان و بلوچستان برای ارائه خدمات پزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم سهیل نصوحی رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش گفت: در راستای اجرای رزمایش محمد رسول الله(ص) ارتش و ارتقاء سطح سلامت عمومی مردم مناطق محروم گروه پزشکی بیمارستان بعثت این نیرو با تجهیزات کامل به منطقه کهیر استان سیستان و بلوچستان اعزام  و تا 17 آذر به ارائه خدمات پزشکی خواهند پرداخت.

وی اضافه کرد: در این رزمایش متخصصین چشم، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، جراح عمومی، رادیولوژی، دندانپزشکی، طب اورژانس، زنان و زایمان، اطفال، پوست، داخلی، مامایی و پزشک عمومی نهاجا بیماران را معاینه می‌کنند.

نصوحی ادامه داد: ضمناً گروه‌های بهداشت محیط، آزمایشگاهی، طب پیشگیری، مشاوره و روانشناس و دام پزشک این تیم را همراهی و خدمات لازم را ارائه می‌کنند.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: در اجرای این رزمایش، تجهیزات همراه تیم پزشکی شامل سامانه‌های متحرک، اطاق عمل سیار، اتوبوس آمبولانسی، پست امداد و بیمارستان صحرایی، آزمایشگاه، سونوگرافی برای خدمت پزشکی به مراجعین پیش‌بینی شده که تا پایان طرح در محل حضور دارند.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ